Сумчани вперше у своїй історії вийшли у чвертьфінал Кубка

375

Минулого тижня сумська «Вікторія» встигла зіграти два непростих поєдинки – 27 вересня підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО в 1/8 фіналу Кубка України зустрілися на «Ювілейному» з «Минаєм», а 1 жовтня там же сумчани зіграли матч чемпіонату України серед команд першої ліги проти «Маріуполя». Цим поєдинком команди відкрили друге коло чемпіонату.
На кубковий поєдинок «Минай» приїхав практично резервним складом – зокрема, не було й одного з найдосвідченіших гравців УПЛ, вихованця сумського футболу, воротаря та капітана «Минаю» Олександра БАНДУРИ. Перший символічний удар по м’ячу у цьому поєдинку зробив колишній гравець “Вікторії” Іван БОРИСЕНКО, який захищав Україну у лавах ЗСУ. Також Іван подарував капітану команди Андрію НЕЛІНУ прапор з підписами бійців свого підрозділу. Обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, але забити вдалося лише одного разу, і зробили це футболісти «Вікторії» – на самому початку другого тайму Олексій САВЧЕНКО подав кутовий, а Максим САСОВСЬКИЙ випередивши всіх, точно пробив головою під перекладину. Завдяки цьому голу «Вікторія» вперше у своїй історії вийшла до чвертьфіналу Кубка України, повторивши таке ж досягнення липоводолинського «Альянсу» кількарічної давнини. На цій стадії турніру наші земляки можуть зустрітися з «Шахтарем», «Олександрією», «Ворсклою», «Чорноморцем», «Поліссям»», «Оболонню-Бровар». Ще один учасник чвертьфіналу визначиться у матчі «Маріуполь» – «Зоря», який відбудеться 12 жовтня. А ось чинний володар Кубка київське «Динамо» вибуло з турніру, програвши «Оболоні». Дата жеребкування чвертьфіналу Кубка України буде оприлюднена пізніше. Під час жеребкування команди будуть розділені на сіяні та несіяні. До сіяних увійдуть 4 найкращих команди УПЛ минулого сезону. Свої матчі вони проведуть на виїзді. Базова дата проведення матчів – 1 листопада.
У чемпіонаті першої ліги «Вікторія» у десятому турі приймала МФК «Маріуполь». За перший тайм команди створили по одному гострому моменту, але забити не змогли. Другий тайм видався щедрішим на гольові ситуації. Вирішити долю поєдинку сперники могли у останні хвилини матчу. Спочатку після прострілу з флангу та боротьби біля воріт сумчан, м’яч опинився у нападника гостей, який пробив у перекладину. А вже у компенсований час міг забивати головою Максим Сасовський, але трішки не влучив у ворота. Отож, поєдинок, яким відкривалося друге коло змагань, завершився унічию – 0:0. «Вікторія» залишилася на другому рядку турнірної таблиці групи Б, набравши у 10 матчах 19 очок, однак відстає від «Інгульця», який лідирує, вже на дев’ять очок. У наступному турі «Вікторія» гратиме 7 жовтня в гостях проти запорізького «Металурга», який займає шосте місце.