Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчанам виплачують зарплатні борги

389

Згідно з оперативною інформацією, протягом тижня заборговану заробітну плату виплачували два підприємства міста: ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (1,7 млн грн.), ВАТ «SELMI» (33,1 тис. грн.).

Усього з початку жовтня п’ять роботодавців міста погасили 31,9 млн грн. заборгованої заробітної плати: АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання – Інжиніринг» (19,4 млн грн.; заборгованість із заробітної плати погашено в повному обсязі), АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (3,2 млн грн.), ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (8,4 млн грн.), ВАТ «SELMI» (857,2 тис. грн.); Північна регіональна філія ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» («УКРДАГП») (81,7 тис. грн.; заборгованість виплачено в повному обсязі).

Протягом тижня інспектори управління з питань праці продовжували інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин. Усього протягом минулого тижня провели зустрічі з 44 суб’єктами господарювання та охопили 77 особи.
Крім того, працівники управління були залучені до роботи у складі мобільної групи з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів. За вказаний період заходами контролю було охоплено 35 об’єктів (аптеки, медичні центри та заклади охорони здоров’я).