Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Протягом вихідних днів поліція Сумщини виявила 31 порушення карантинних обмежень

71

У період з 00 годин суботи до 00 годин понеділка рейдові групи перевірили 1533 заклади на території області, діяльність яких відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1100 у цей період часу заборонена.

Для проведення перевірок дотримання карантинних норм на території області створені мобільні групи, до складу яких крім співробітників поліції увійшли представники Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Протягом вихідних днів вони виявили 31 порушення карантинних обмежень.

Найбільше таких фактів зафіксовано у Сумах – 15, у Конотопському, Глухівському районах – по 4, Охтирському – 2.

За виявленими порушеннями складено 16 адміністративних протоколів передбачених статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей».

Поліція вкотре звертається до підприємців із порозумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації, і не допускати порушень правил щодо карантину людей. Адже за їх порушення можлива не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області