Учора в Україні зафіксували дефіцит електроенергії. Попередньо, це явище пов’язане з похолоданням (і, як наслідок, збільшенням споживання електрики), недостатнім обсягом імпорту з країн ЄС, а також аварійним станом блоків електростанцій.
Енергетики прохають сумчан економити електроенергію, особливо в пікові години — з 7-ї до 10-ї ранку та з 16-ї до 23-ї вечора. Так, містянам рекомендують використовувати потужні електроприлади по черзі та відключати їх від живлення, якщо ними не користуються. У “Сумиобленерго” зазначають, що наказів про введення графіків відключень поки що не було. Для безперебійного отримання електроенергії містяни мають використовувати її ощадливіше.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
