Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Степанівська громада отримала новий автомобіль швидкої допомоги

244

Новий оснащений автомобіль швидкої допомоги марки FIAT отримали жителі Степанівської громади. Таким чином тут офіційно розпочала роботу бригада екстреної медичної допомоги, яка є структурним підрозділом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Автомобіль передало Сумщині Міністерство охорони здоров’я від французьких партнерів. Він оснащений усім необхідним, є компактним і дуже зручним.

“Рішення про передачу Степанівській територіальній громаді автомобіля швидкої допомоги прийнято ще в мирний час керівництвом Сумської ОДА та Центром екстреної медичної допомоги. Війна, здавалось, віддалила цю подію для громади на невизначений період. Але плани та завдання стають здійсненні навіть в цей важкий для всіх час”, – говорить голова Степанівської громади Володимир Лукаш.

Водночас він наголосив на проблемі відсутності приміщення для зберігання транспорту і отримав обіцянку безплатно розробити проєктно-кошторисну документацію гаража. Приміщення бригади екстреної медичної допомоги облаштували меблями й усім необхідним. За словами керівника обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергія Бутенка, від держави Сумщина очікує ще одну партію автомобілів, більш потужних і краще обладнаних.