Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Стали відомі фіналісти чемпіонату Сумщини з футболу

216

Зіграні матчі завершального шостого туру групового етапу чемпіонату Сумщини з футболу сезону 2022. Тепер шість кращих команд (по дві з кожної групи) поведуть боротьбу за нагороди вищої ліги, а шість команд, які посіли у своїх групах треті та четверті місця, будуть розігрувати медалі першого дивізіону обласного футболу.

Перед завершальним туром, власне, залишалося лише одне питання – хто стане шостим учасником фіналу, бо п’ятірка була визначена вже після п’ятого туру. Інтрига трималася у третій групі, де в очному поєдинку краснопільський “Явір” та “Україна” (Токарі)мали вирішити, хто ж них вийде до фінального етапу.

У першій групі у шостому турі доволі несподіваний результат було зафіксовано у матчі між глухівським “Велетнем” та ФК “Дружба”, який завершився перемогою футболістів “Дружби” з рахунком 1:0. У іншому матчі “Колос” (Шостка) обіграв ФК “Кролевець” – 3:1 і став переможцем, набравши 15 очок. “Велетень” фінішував другим – 12 очок, “Дружба” набрала 6 очок, “Кролевець” – 3.

У другій групі “Колос” (Северинівка) переміг команду “Сейм” (Кузьки) з рахунком 2:0, а білопільський “Аграрник-Авангард” з таким же рахунком здолав команду “Віталія” (Чернеча Слобода). У цій групі переможцем став “Колос”, який набрав 14 очок. “Віталія” фінішувала другою -11 очок. “Аграрник-Авангард”, який набрав 9 очок та “Сейм”, який програв усі свої поєдинки, будуть боротися за нагороди першої обласної ліги.

У третій групі відбувся лише один матч, бо “Колос” (Василівка) не з’явився на гру з охтирським “Нафтовиком” і йому була зарахована технічна поразка. У вирішальному матчі цієї групи “Україна” здолала “Явір” з рахунком 4:1 і стала шостим учасником фінального етапу, зайнявши у своїй групі друге місце та набравши 12 очок. Переможцем тут став “Нафтовик” – 15 очок. Третім фінішував “Явір” – 9 очок, “Колос” так не зміг набрати жодного очка. Кращим бомбардиром групового етапу став Вадим КИРІН з шосткинського “Колосу”, який забив 8 голів.