Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Солдат Павло Ручка загинув на Донбасі

545

Павла Івановича Ручку, який служив водієм артилерійського взводу і загинув у Донецькій області, проведуть у останню путь сьогодні у рідному м. Суми

Павло народився і зростав у м. Суми. Молодому чоловіку лише 12 липня виповнилося 22 роки, а вже 24 липня 2022 р. ворог відібрав життя у юного захисника України.

«Прадед Паши – Павел, артиллерист, комендант, прошел Интернационалистическую войну, был ранен и вернулся. Дед Павлика – Юрий Павлович, прошел Отечественную войну, был ранен и вернулся. Паша был достойным приемником своих дедов, он их не посрамил, он добровольно пошел воевать, чтобы разобраться с теми, кто не дает нам дальше жить по-людски. Мы сегодня потеряли линию, жизнь – никогда его мама не станет бабушкой, а я прадедом, никогда у него не родятся дети и не смогут продолжить его славный путь в этой жизни. Очень жаль, что так произошло. Я считаю, что Павел погиб не зря. Он не прятался, не скрывался, он пошел и выполнил свой настоящий мужской патриотический долг. Вечная ему память. Слава Героям!», – звернувся до всіх присутніх дідусь нашого Героя.

Провів свого солдата назавжди і командир Паші: «Я заступник командира артилерійського дивізіону, в якому служив Паша. Він прийшов до нашого підрозділу після навчального центру пів року тому, і за цей час показав себе як мужній воїн, дисциплінований підлеглий. Паша виконував завдання на бойовій позиції в складі артилерійського розрахунку по ліквідації ворожих артилерійських точок. Пашині розрахунки допомогли ліквідувати багато ворожих артилерійських точок, і вони вбили багато ворога. Але 24 липня під час ворожого обстрілу Паша зазнав поранення, яке було несумісне з життям. За ці пів року, навіть коли стояло питання в середині дивізіону, якого солдата куди переміщати для подальшого проходження служби, прізвище Паші завжди стояло на першому місці. Будь-яку роботу він виконував. Дисциплінований, скромний, сильний фізично – виконував задачі моментально і якісно. На жаль, війна забирає кращих. Нехай земля Паші буде пухом. Слава Україні!»

Попрощатися з загиблим воїном можна буде сьогодні о 13.50 у Сумській обласній філармонії. Поховають Павла на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам’ять Герою!