У Сумах сьогодні поховають двох загиблих бійців — Володимира Куриленка та Єгора Харченка. Про це повідомляють в СМР. Володимир загинув 5 березня на Донеччині; Єгора не стало днем пізніше, 6 березня, на Запоріжжі.
О 12:40 полеглих земляків відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі; о 14:00 захисників поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Редакція “Панорами” висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Володимира та Єгора.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
