Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Smart полігон для навчання відкрили у Сумах

273

На базі Сумського аграрного університету відкрили критий полігон для точного землеробства, який не має аналогів в Україні.

Це унікальний для України проект, який реалізує СНАУ за прикладом німецьких сільськогосподарських навчальних закладів Deula й університету прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf. Smart полігон є частиною Центру точного землеробства СНАУ. Цей полігон призначений для того, аби студенти, а також молоді фахівці могли відпрацьовувати практичні навички з налаштування ґрунтообробної та посівної техніки незалежно від погодних умов.

Площа полігону становить 800 кв. метрів. На полігоні будуть проводити заняття не лише для студентів-механіків, але й для майбутніх фахівців агрономічних і будівельних спеціальностей. А також для підвищення кваліфікації працівників агропідприємств.

Перші випробування ґрунту на полігоні відбулися 21 листопада в рамках навчального семінару для керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств агропромислового комплексу. Учасники змогли успішно відпрацювати практичні навички налаштування машин, призначених для роботи на відкритому ґрунті. Попри те, що у день відкриття на вулиці був мороз, що за звичайних умов унеможливлювало б роботу на відкритому ґрунті, випробування пройшли успішно. А отже можемо говорити про запуск роботи Smart полігону, який дозволить студентам та молодим фахівцям підвищувати свою майстерність в будь-яку пору року.