Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Shop Hipp: вибираємо сухі молочні суміші для свого малюка

78

Материнське молоко, за рідкісним винятком, вважається ідеальним харчуванням для новонародженого, оскільки в нього включений комплекс корисних поживних речовин, який створений самою матінкою природою. Однак нерідкі випадки, коли матері-годувальниці доводиться користуватися різними альтернативами материнському молоку. Наприклад, годувати дитину сухими молочними сумішами для спеціального дієтичного споживання від відомого бренду HiPP – німецької компанії, яка вже понад 130 років займається виробництвом товарів для дітей. Придбати якісне дитяче харчування (каші, молочні суміші, органічні макарони і пластівці, печиво, пюре, супи, чай) і косметику (засоби по догляду за шкірою) ви можете в інтернет-магазині Shop Hipp, пройшовши за цим посиланням: https://shop.hipp.ua/products/molochni-sumishi/sumishi-hipp-dlya-spetsialnogo-di-tichnogo-spozhivannya/

Нижче ми познайомимо вас з деякими видами сухих сумішей в цьому магазині і основними критеріями їх вибору, а для початку наведемо ситуації, коли є потреба в такому харчуванні:

 • Коли мамі по закінченню декількох місяців після народження дитини потрібно виходити на роботу. У таких випадках молочними сумішами та іншими видами дитячого харчування дитини годують або члени його сім’ї, або запрошена няня;
 • Коли має місце алергія на материнське молоко;
 • Коли для повного годування малюка недостатньо материнського молока і дитину слід догодовувати;
 • Коли дитяче харчування малюкові прописує педіатр;
 • У непередбачених ситуаціях. Наприклад, коли мати несподівано захворіла і її поклали в лікарню. У таких випадках дитяче харчування стає єдиним джерелом їжі для малюка.

Критерії вибору дитячого харчування

Є два основні варіанта підбору:

– Науковий. Коли вид харчування і порядок годування призначає педіатр.

– Емпіричний. Коли мама спостерігає за результатом годування: чи не з’явилася висипка та інші небажані наслідки після споживання малюком того чи іншого виду харчування. Якщо все в порядку, мама продовжує годувати малюка обраним харчуванням, якщо ні – змінює харчування.

Однак буде розумним не ризикувати і не експериментувати, а відразу звернутися в магазин, який пропонує перевірене якісне харчування для дітей.

Огляд сухих молочних сумішей для спеціального дієтичного споживання в магазині Shop Hipp

В даний час в каталозі зазначеного магазину надано шість сухих молочних сумішей, які розрізняються між собою за наступними категоріями:

– З якого віку ними годують дитину: з народження або з шести місяців.

– Призначення. Наприклад, харчування може використовуватися при проблемах травлення у дитини, наявності у малюка схильності до алергії, запорів, відрижки, нудоти або нестачі / відсутності молока у матері.

– Особливості продукту. При виборі харчування важливо знати, які аналоги материнського молока і інші корисні інгредієнти входять до складу тієї чи іншої суміші. Наприклад, вона може містити:

 • глибоко розщеплений (гідролізований) білок (запобігає появі харчової алергії);
 • пробіотики (живі бактерії, які забезпечують легке засвоєння білків);
 • пребіотики (харчові органічні речовини, які стимулюють діяльність пробіотиків і позитивно впливають на формування мікрофлори кишечника дитини);
 • корисні для розвитку мозку, зору і нервових клітин жирні кислоти: ARA (Омега-6) і DHA (Омега-3);
 • таурин (забезпечує збалансований розвиток центральної нервової системи, засвоєння жирів і мінеральних речовин);
 • інші компоненти органічного виробництва.

Також важливо, щоб харчування мало низький вміст лактози, цукру і солі, і в ньому були відсутні штучні ароматизатори, консерванти і барвники.

– Вага упаковки: 22, 300, 350 г.

Як бачимо з опису сухих сумішей, не всі їх інгредієнти доступні для розуміння більшості споживачів. Тому для того щоб зробити правильний вибір харчування для свого малюка, буде розумним звернутися за консультацією до служби підтримки магазину Shop Hipp.