Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Щас скажу!

207

Гаркавая отрицает наличие племянника в ОГА, но заявляет, что Положий – ее внебрачный сын

Инна Стасова

Глава Сумской облгосадминистрации Нина ГАРКАВАЯ на сессии областного совета опровергла информацию о том, что и. о. заместителя главы облгосадминистрации Александр ЦУПРО – ее племянник. Она призвала СМИ проверять информацию перед тем, как ее печатать. При этом она назвала главного редактора газеты “Панорама” Евгения ПОЛОЖИЯ своим внебрачным сыном.

“Жодної людини у керівництві облдержадміністрації, моєї родички чи родича, не було і немає. Мій чоловік працює по вертикалі від Головдержслужби України, але це не є підпорядкований орган облдержадміністрації. Що стосується того, що пише Положій, я дозволю собі відповісти у його дусі. Раз ви вже знаєте, що я чоловіку палаци відбудувала, що Цупро – мій племінник, що я дітям історичні пам’ятки набула, то я вимушена вам всю правду сказати – Положій мій позашлюбний син. Я його назвала Женечкою на честь коханого чоловіка. Ну таке кошеня вдалось противне – пришлось кинути! Тепер скубтиме маму, скільки житиме…”, – сказала она, вызвав бурную реакцию в зале.

Очень многие из присутствующих на сессии после этого подходили к журналисту “Панорамы” и поздравляли с “высокопоставленными” покровителями.