Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Розумний чайник від Xiaomi: крутий пристрій за розумну ціну

123

Розумний чайник Viomi V-SK152B — мультифункційний, стильний і високоякісний пристрій від відомого китайського бренду Xiaomi. Він поєднує в собі функції електрочайника і термопота. Ним можна керувати або безпосередньо з панелі на ручці, або зі смартфона за допомогою спеціального мобільного додатку Mi Home.

Чайник підключається до телефона за допомогою з’єднання Bluetooth 4.0. Керувати ним з іншого кінця міста ви не зможете (і навіщо це?), а от зі спальні, лежачи в ліжку, без проблем. Крім цього, V-SK152B має ще декілька переваг. Про них читайте далі.

Переваги Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth Pro Black V-SK152B

Плюси у Viomi Smart Kettle Black наступні:

  • Дизайн. Він дійсно заслуговує поваги. Прагматичний і строгий, але водночас стильний і дуже привабливий. Чорний матовий колір і точні геометричні форми — родзинка Viomi V-SK152B.
  • Зручність. Прилад компактний, оснащений зручною ручкою. При натисканні кнопки відкривання, кришка відкривається приблизно на 30 градусів. До кінця її можна відкрити вручну. Кришка не люфтить і не хитається.
  • Простота в догляді. На матовій поверхні не залишаються сліди від пальців, а це означає, що чайник набагато менше забруднюється. Також його легко мити всередині, оскільки через отвір вільно проходить рука.
  • Безпека. При нагріванні води до температури 100 градусів пластиковий корпус нагрівається не більше, ніж на 40 градусів. Ви не обпечетеся, якщо випадково доторкнетеся до нього. Але потрібно уникати гарячого пару і металевої вставки.
  • Збірка. Прилад зроблений зі сталі (всередині) і пластику. Володіє хорошою міцністю, а це означає, що він зможе спокійно перенести удар при випадковому падінні. Велика кількість металу вплинула і на вагу пристрою. А це солідні 1300 грамів.
  • Потужність. Viomi оснащений нагрівачем з потужністю 1800 Вт, який закип’ятить максимальні 1,5 л води всього за 5 хвилин. Звичайно, гріє він не блискавично, але доволі швидко.

Розповідаючи про переваги неможливо не згадати про вартість. Так, це звичайна ціна на звичайний чайник. Але ключове слово тут «звичайний». Тобто саме стільки буде коштувати найпростіший пристрій європейського бренду. А Xiaomi за ті ж гроші пропонує ще й ряд пристойних наворотів.

Як користуватися

Чайник оснащений дисплеєм, на якому видно температуру води, і двома кнопками для управління. Одна з них призначена для ввімкнення, а друга для вибору температури, яку буде тримати пристрій протягом 12 годин з моменту кип’ятіння. Відбувається це так:

1. Спочатку ви виставляєте потрібну температуру.

2. Вмикаєте чайник.

3. Вода закипає.

4. Після цього йде поступове охолодження.

5. Спочатку вода охолоджується. І коли її температура знижується більше, ніж ви вказували з самого початку, прилад автоматично вмикається і підігріває її. Таким чином підтримує задану температуру протягом 12 годин.

Звичайно, в будь-який момент можна просто закип’ятити воду.

Також V-SK152B можна під’єднати до мобільного додатку Mi Home і зі смартфона виставляти температуру і тривалість її підтримки.

Після розгляду переваг і характеристик можна зробити висновок: розумний електрочайник Viomi — це просто бомба за свої гроші.