Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

PUMA: факти, яких ви могли не знати

246

Незважаючи на те, що компанія PUMA сьогодні є одним з лідерів на ринку спортивного одягу та взуття, а у більшості тих, хто читає ці рядки, у гардеробі знайдеться бодай одна річ цього виробника, проте насправді про цей бренд українці знають не так вже й багато. Ми зібрали найцікавіші факти про компанію та її продукцію.

Чому «PUMA»: що означає назва компанії?

Сьогодні уже мало хто згадує той факт, що компанія, яка відома сьогодні під іменем PUMA, за роки свого існування декілька разів змінювала назву. Все почалося з того, що 100 років тому брати Адольф та Рудольф Дасслери створили сімейну фірму «Взуттєва фабрика братів Дасслер». Згодом брати вирішили займатися бізнесом окремо і Рудольф заснував нову компанію, якій дав назву RuDa (абревіатура від Рудольф Дасслер). І лише згодом фірма отримала назву, яку сьогодні знає весь світ – Puma.

За однією із версій, Пума – це прізвисько Рудольфа Дасслера, яке він отримав в молодості за свої численні амурні походеньки. Сьогодні PUMA у всіх асоціюється зі спритністю, прудкістю та силою дикої кішки. До речі, фірмовий логотип з’явився у компанії практично за 40 років після заснування – аж в 1967 році.

Чим особлива продукція PUMA?

Сьогодні компанія використовує більше 20 унікальних технологій. Серед них:

  • SUPPORT CELL – для створення кращої стабілізації в кросівках;
  • TRIRATE – «дихаючі» устілки;
  • dryCELL – технологія виведення поту на зовнішній бік тканини.

Компанія продовжує розвиватися. Створює всі більш досконалі моделі одягу та взуття для професійного спорту і такі, які можна носити на щодень.