Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Приманка в поштовій скриньці: бережемо гроші від шахраїв разом з «Пошторг»

226

Людей обдурюють і в натовпі, і в транспорті, і у всесвітній мережі. Навіть якщо не виходити в інтернет і за поріг будинку, це не гарантія захисту від шахраїв. Так, людей турбують листи в поштових скриньках. У тексті обіцяють виграш у сотні тисяч гривень. «Пошторг» пояснить, чи варто вірити.

Дивні листи

Люди знаходять у поштових скриньках підозрілі листи. Одержувачу пропонують прийняти участь в акції: назвати код з листа і виконати інші умови. Приз за перемогу – 300 000 гривень, а іноді більше.

«Небезпека таких розсилок у тому, що не скрізь людям вручають гроші. Людина щось замовить або переведе кудись гроші і все. На цьому участь закінчиться. Ніяких перемог і призів. Вивчайте оголошення, щоб знати надійних організаторів», – розповів наш експерт.

Ми дізналися, як розпізнати афериста і вберегти гроші.

Про експерта

«Пошторг» – відома торгова марка. Через сайт і каталоги ТМ люди купують продукцію різних категорій: для краси, здоров’я або домашнього затишку. Особливість роботи ТМ – регулярні маркетингові акції як показник лояльності до клієнтів. За підсумками акцій переможцям вручають гроші.

Про нагородження переможців «Пошторг» розповідає через інтернет, каталоги, іншу друковану продукцію. У компанії є 11-річний досвід у розсилці рекламних оголошень і в нагородженні людей призами. Представник компанії назвав 5 ознак, за якими розсилки «Пошторг» відрізняються від трюків аферистів.

Ознаки безпечного оголошення про акцію

1. У тексті зазначено офіційний сайт та інші контакти організатора. Сайт робочий, за номером телефону відповідають співробітники колл-центру.

2. Присутнє відсилання до офіційних правил проведення акції. В оголошенні вказано сайт, куди завантажений документ з правилами. Там інформація про організатора та процедуру визначення переможця. Документ завірений нотаріусом.

3. Визначення переможця акції проходить у присутності запрошеної комісії і нотаріуса, щоб виключити підтасовування результатів.

4. Імена та фото переможців минулих акцій організатор опубліковує на сайті https://poshtorg.com.ua/blog-uk/

5. Про організатора легко знайти відгуки в знайомих людям виданнях.

Якщо отримали сповіщення про акцію, не поспішайте викидати. Візьміть у руки і звірте з ознаками, які вказала ТМ «Пошторг». Так ви будете знати, в яких акціях брати участь, в яких – ні. Бережіть себе і близьких від обману.

R