Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Поздоровлення народного депутата Олександра Сугоняко з Днем Незалежності України

516

Шановні друзі! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ вже вдруге зустрічає свято Дня Незалежності під час неоголошеної війни із Росією. Війна принесла нам втрати і біль, але й дала нам можливість переосмислити значення цього дня. Незалежність – це не тільки право народу самостійно вирішувати свою долю, а і водночас обов’язок у будь – яку хвилину захищати власну землю. Безумовно, 24 роки незалежності, що минули, не були легкими, але вони поклали початок для фундаменту нашої державності
Впевненості у нашій перемозі у неоголошеній війні надає подвиг наших великих попередників, наша героїчна історія. У набагато складніших умовах, особливо в роки Другої світової війни, українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовтий прапор незалежності. І сьогодні наші кращі сини захищають Незалежність на сході країни. У цей святковий день згадаймо всіх, хто зараз на передньому краї, і тих, хто поліг у боротьбі з ворогом.
Шановні співвітчизники! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай наступна річниця Незалежності принесе на нашу землю перемогу і мир.
З великим святом Вас!
Народний депутат Олександр Сугоняко