Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Політична розправа над опонентами? Шлях в нікуди…

336

До такої думки приходиш, коли спостерігаєш з боку за цькуванням політичної партії «Батьківщина».

Взяти, приміром Сумську область..Це і сфальшовані справи проти екс-головного лікаря Неофітної Лілії, першого заступника міського голови Войтенка Володимира, секретаря Сумської міської ради Баранова Андрія, сумського міського голови Лисенка Олександра та інших, які не піддаються тиску.

Добре видно, що на осіб, які мають власну думку, провадять активну громадську діяльність і обстоюють власну політичну позицію, постійно вчиняються напади:

  • 2014 р. вчинено підпал автомобіля першого заступника міського голови м. Суми Войтенка В.В.;
  • 2015 р. вчинено підпал автомобіля адвоката Клименка Ю.М.;
  • 2015 р. стався вибух, яким було вщент зруйновано приміщення приймальні народного депутата України Шкрум Альони та офіс Сумської обласної парторганізації ВО «Батьківщина»; влітку 2016 року відбувся підпал цього ж партійного офісу;
  • 2017 р. жорстоко побили депутата Сумської міської ради Калініченка В.А.

Жодного вироку суду щодо цих злочинів до цього часу немає.

Сьогодні Сумська обласна партійна організація «ВО «Батьківщина» навіть зробила офіційну заяву про те, що на неї чиниться всілякий тиск. І якщо раніше на прихильників Юлії Володимирівни полювали представники «Партії Регіонів», то сьогодні політичну силу знищує і нова пропрезидентська більшість.

Сумська ВО «Батьківщина» в своїй заявізвертає увагу керівництва країни, Генерального прокурора України, Голови СБУ, Міністра внутрішніх справ України на політичну ситуацію в Сумській області. Змучені пресингом представники політичної сили вимагають припинити тиск на опозиційних політиків, відродити судову систему в країні, дотримуватися демократичних засад у політичній боротьбі. Достукаєтеся чи до адресатів Сумська ВО «Батьківщина»? Час покаже.

ІД