Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Особливості виготовлення та різновиди білого вина

54

Сьогодні великий попит мають білі вина, які відрізняються приємним легким та освіжаючим ароматом, цікавою кислинкою. Багато мешканців та гостей Києва замовляють цей алкогольний напій онлайн, наприклад, на сайті онлайн-супермаркету Турбо https://turbo.ua/category/bile-vyno, де пропонується велике різноманіття білих вин від відомих виробників. Такий продукт дозволяє вгамувати спрагу, особливо в літній період, коли вино можливо поєднати з льодом, різними газованими напоями. Пропонуємо детальніше поговорити про особливі характеристики та різновиди білого вина.

Тонкощі виготовлення білих вин

Велика кількість людей помилково вважають, що такий алкогольний напій створюється виключно з білих виноградних сортів. Проте насправді сучасні виробники використовують білі, рожеві та червоні сорти винограду. При цьому світлий колір, легкий смак та аромат зумовлені дуже короткотривалим контактом шкірки винограду з соком. Оскільки фарбувальні компоненти у більшості випадків містяться безпосередньо у шкірці, тому мʼякоть винограду майже не впливає на колір напою.

Під час виготовлення білого вина пресування сировини виконується максимально швидко, щоб зберегти ніжний колір напою. Обовʼязково сік фільтрується для того, щоб прибрати частки ягід. Для цього використовується спосіб центрифугування чи природний метод. Ферментація білого вина виконується при суттєво знижених показниках температури (до 20 градусів), оскільки це є найкращим варіантом для підтримки суміші, ефективної роботи винних дріжджів.

Завдяки використанню такої технології виробництва рожеві та білі винні напої мають у власному складі суттєво меншу кількість спирту, а тому відрізняються дуже легким та приємним смаком. Як правило, для виробництва такого алкогольного напою використовуються такі сорти винограду як Мускат, Шардоне, а також Совіньйон, Піно Блан.

Які різновиди білих вин можна замовити сьогодні онлайн?

Сучасні білі вина можна розділити на групи за кількістю цукру у складі та витримкою. Інноваційна технологія створення малоокислених напоїв з мінімальною витримкою ґрунтується на обмеженому контакті з киснем, тому таке біле вино відрізняється зниженим вмістом спирту. Воно зберігає власний особливий кисло-солодкий смак, легкість, свіжість.

Витримані алкогольні виноградні напої обовʼязково проходять процес настоювання у спеціальних бочках, виготовлених з дуба, тому вирізняються неперевершеним букетом ароматів. Такі вина є більш насиченими, мають різнобарвний смак.

За кількістю цукру білі вина можна розділити на такі підвиди, як сухе, напівсухе, напівсолодке та солодке. Онлайн-супермаркет Turbo пропонує можливість замовити білі вина зі швидкою доставкою – від 15 хвилин. Головними перевагами замовлення продуктів харчування онлайн на сайті Турбо є:

  • великий вибір якісних білих вин;
  • наявність мобільного застосунку, за допомогою якого оформити замовлення можна максимально зручно;
  • власні даркстори, що дозволяють збирати замовлення максимально швидко;
  • завжди свіжі продукти з актуальним строком придатності;
  • безкоштовна доставка замовлень на суму від 400 гривень (або 45 грн, якщо сума покупки менша);
  • вигідна бонусна система TurboCoin;
  • доставка продуктів у термосумках, що дозволяє зберегти їхню якість та свіжість.

На сайті або в мобільному застосунку онлайн-супермаркета Турбо представлено велике різноманіття білого вина від відомих виробників. Менеджери Turbo ретельно відбирають продукцію, перевіряють її якість та актуальність строку придатності, що дозволяє пропонувати власним клієнтам високоякісний сервіс за помірними цінами.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Реклама