Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Общественники проанализировали «инвестиционное чудо» Чмыря

808

«Бюро анализа политики» считает, что только сравнив информацию о количестве выведенных средств из Сумской области и прямых инвестициях можно говорить о том, сколько средств реально привлечено. По данным politanalityk, на одного жителя в область привлечено 368,6 долларов США инвестиций. Это никак не третий результат, как утверждают сотрудники облгосадминистрации.

«Шановні державні мужі в особі голови Сумської обласної державної адміністрації та купи його заступників, надайте інформацію, скільки коштів і куди було виведено з Сумської області за поточний рік в офшорні зони. Особисто моя думка: ці країни ми вже знаємо і нову інформацію навряд побачимо. Але головне тут інше: скільки за поточний рік було виведено коштів з Сумської області? Лише після порівняння показників виведення коштів з Сумської області та прямих інвестицій можемо стверджувати, що інвестиції в область залучаються (якщо взагалі залучаються якісь кошти, а не українські гроші повертаються з офшорів).

П.С. Шановний Юрію Павловичу, візьміть до уваги моє прохання і за можливості перекажіть своїм заступникам.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ВВАЖАТИ МЕШКАНЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУПИМИ!», – написал Андрей БУКИН в статье «Байки про сприятливий інвестиційний клімат в Сумській області»