Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Неповнолітнього втікача повернули додому на Сумщині

202

Менше години знадобилось співробітникам поліції Шостки, аби розшукати 14-річного жителя смт Вороніж Шосткинського району. Після сварки з матір’ю підліток втік з дому до товариша, де його і знайшли правоохоронці.

Про зникнення свого 14-річного сина місцевого дільничного офіцера поліції повідомила 42-річна жителька селища Вороніж Шосткинського району. Жінка розповіла, що після їх сварки нащадок пішов з дому і ночувати не повернувся. Вона самостійно намагалась його розшукати: обдзвонювала родичів та питала у сусідів. Втім, хлопця ніхто не бачив.
Прибувши на виклик, співробітники у складі слідчо-оперативної групи поліції встановили коло друзів та знайомих зниклого. За адресою одного з товаришів хлопця і знайшли.

Як з’ясувалось, поки тривали пошуки неповнолітнього, сам він весь цей час знаходився у друга. Його батькам пояснив, що заночувати у них дозволила мати.
З хлопцем поліцейські провели вихону бесіду щодо неприпустимості такої поведінки. В свою чергу він пообіцяв зробити належні висновки та не повторювати подібні вчинки у майбутньому.