Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Навіщо дорослим тимчасові тату наклейки?

99

З дитинства кожен памʼятає жувальні гумки з перебивачками героїв мультфільмів, машинками, мотоциклами, тваринами та рослинами. Отримати такий бонус було за щастя та хотілося швиденько наліпити на руку. Але навіть в дорослому віці все ще можна це робити просто так. При цьому вони будуть виглядати ніби справжні татуювання. Достатньо просто купити тату наклейки типу флеш, технологія виготовлення яких дозволяє робити реалістичні малюнки. Єдина відмінність від реальних — перебивачки стираються, не залишаючи слідів на шкірі.

Переваги флеш-тату

На відміну від справжніх татуювань така альтернатива наноситься на тіло тимчасово та легко прибирається — достатньо ватним диском, змоченим косметичним маслом чи спиртовим лосьйоном, протерти поверхню та плівка відійде від шкіри. Проте, серед переваг флеш малюнків можна виділити:

  1. Широкий вибір варіантів. Асортимент пропонує безліч дизайнів: від абстрактних рішень до тематичних. Іноді можна відшукати потенційну ідею, яку згодом захочеться зробити справжнім татуюванням.
  2. Безпечність. Якщо немає індивідуальної алергічної реакції на пігменти фарби — використання флеш-тату ніяк не шкодить шкірі.
  3. Легке використання. Для нанесення татуювання не потрібно витрачати багато часу — в середньому процедура триває до 5 хвилин та не містить ніяких складнощів. Все, що потрібно, це очистити шкіру та приклеїти перебивачку.
  4. Наявність комбінованих варіантів з дитячими або парні рішення для закоханих. Такий аксесуар дозволить зблизитися більше, адже немає нічого кращого, ніж щось спільне, що поєднує близьких людей.
  5. Можливість спробувати. Флеш-тату можуть слугувати попереднім прототипом реального татуювання. Завдяки цьому користувач спочатку обере дизайн, місце та розмір, а вже потім піде до майстра за реальним, де результат 100% буде ідеальним.

Флеш-тату не потребують від користувача відповідальності та тривалого вибору бажаних варіантів. Це несправжнє тату, з якими можна експериментувати, комбінувати різні зображення в один сет або змінювати місце нанесення залежно від настрою, образу чи розміру.

Як можна використовувати тимчасові татуювання?

Такі малюнки не потребують особливої ситуації чи приводу для використання. Звісно ж, тимчасовим татуюванням можна доповнити образ, обравши тематичні малюнки чи написати. Але також доречним буде використання в будь-який день, коли відчувається бажання поекспериментувати, щось змінити чи просто є натхнення. Таке тату не залишається надовго, тому можна нанести та прибрати в той же день, замінивши новим або залишивши шкіру чистою.

Скільки коштує тимчасове тату?

Вартість тимчасових татуювань типу флеш є різною. Наприклад, на сайті https://arleysign.com/shop/ найдешевша позиція в середньому коштує 40 гривень. За ці гроші ви отримуєте 5 невеликих наклейок або ж одну велику. Проте є позиції за 310 гривень, де зображені більш обʼємні та деталізовані татуювання. Тож флеш малюнки бувають різні, але всі їх можна вважати недорогою альтернативою справжніх тату.

Реклама