Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Навчайтесь для успішного інвестування: шлях до отримання стабільного пасивного доходу

114

Основний ворог для заощаджень — інфляція. Поки ваші гроші лежать десь під матрацом, вони знецінюються. Це означає, що за них можна купити значно менше товарів і послуг, ніж, наприклад, 1–2 роки тому. Інфляція — це не суто українська проблема. Така тенденція спостерігається також в інших країнах світу.

Процентна ставка банківських вкладень дуже часто не покриває рівня інфляції. Тому доводиться шукати інші способи захисту від неї та примноження капіталу. Однією з ефективних альтернатив є інвестування, до якого останнім часом прикута увага багатьох. У чому полягає суть такого способу заробітку та як правильно в цьому разі вкласти гроші? Відповіді дають експерти відомого в Україні навчального центру — Біржового університету.

Інвестиції: що це та з чого варто почати

Інвестиції — вкладання грошей у різні активи з метою отримання прибутку в майбутньому. Це може бути, наприклад, купівля акцій, облігацій, нерухомості, товарів. Учасник ринку купує ці чи інші активи з надією зростання їхньої ціни через певний час.

Перш ніж розпочати свій шлях у цій сфері, варто пройти навчання інвестуванню в Біржовому університеті. Чому це важливо? Фахівці компанії зазначають, що такий вид діяльності може забезпечити отримання високого стабільного доходу. Але він тісно пов’язаний із певними ризиками, тому успішний результат не гарантується. Він залежить від знань, досвіду та певною мірою від удачі. Під останньою маються на увазі сприятливі умови. Проте розгледіти їх та скористатися ними, не маючи підготовки, найімовірніше, не вийде.

Без належних знань та розуміння ринку інвестицій дуже важко правильно вибрати фінансові інструменти та стратегії. Тому перед початком інвестування варто пройти навчання, щоб опанувати основними принципами та методами аналізу ринку, а також навчитися ефективно керувати ризиками. Отже, першим кроком у світі інвестицій повинно стати навчання.

Як навчитися інвестувати: унікальні пропозиції сучасного ринку навчальних програм

Шукаєте можливості для успішного старту свого інвестиційного шляху? Біржовий університет пропонує ідеальну можливість отримати необхідні знання та практичні навички в інвестуванні через свій вебінар та гру-тренажер «Хто тут інвестор?». Такий формат навчання дозволяє зробити процес навчання цікавим і зрозумілим для кожного. Зазначимо інші його переваги:

  1. Інтерактивний досвід. Гра-тренажер «Хто тут інвестор?» — це інструмент, який дозволяє потенційному інвестору відчути себе на ринку та приймати рішення в реальному часі, але без ризику втрати справжніх грошей. Студент може випробовувати стратегії, аналізувати ринки та взаємодіяти з іншими учасниками, покращуючи свої навички інвестування.
  2. Супровід експерта. Участь у вебінарі дозволить отримати доступ до доробку професіоналів інвестиційного ринку, які поділяться своїм досвідом та найкращими практиками. Студент може ставити питання, обговорювати торговельні стратегії та отримувати дуже цінні поради від спікера.
  3. Зручний доступ. Всі заняття проводяться онлайн, що дозволяє навчатися зручно з будь-якого місця та в будь-який час.

Практичний досвід, який передбачає такий формат навчання, допоможе краще зрозуміти інвестиційний ринок та дозволить приймати обґрунтовані рішення в майбутньому.

Відомі інвестори вважають, що мати заощадження та не примусити їх працювати — це так само погано, як і не мати грошей. Але вони також зазначають, що в першу чергу потрібно інвестувати в себе, а саме у своє навчання. Це допоможе стати впевненим інвестором, який знає, як треба заробляти.

Реклама