Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Наркоторгівця на Сумщині засудили до 4 років позбавлення волі

140
Глухівським відділом Шосткинської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який займався незаконним обігом психотропних речовин.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений, підробляючи таксистом, не лише довозив пасажирів до місця призначення, а й забезпечував їх забороненими речовинами. Зокрема задокументовано факт продажу наркозалежній особі 3 згортків із психотропною речовиною амфетамін. Водночас чоловік добровільно видав правоохоронцям 15 згортків із психотропною речовиною метамфетамін.

У суді чоловік вину свою заперечив, пояснив, що доставив покупцеві лише пачку цигарок, а про те, що в ній амфетамін, він не знав. Щодо виданих згортків, то це була провокація злочину.

За вироком суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 307 (незаконний збут психотропних речовин), ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання психотропних речовин без мети збуту) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Досудове розслідування проведено слідчими віддлу порліції №1 (м. Глухів) Шосткинського районного управління поліції, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.