Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Нарди на подарунок — довгі чи короткі?

98

Той, хто вперше стикається з вибором настільної гри в нарди, не завжди володіє інформацією про її різновиди. Чим відрізняються довгі нарди від коротких та як не помилитися, коли потрібно купити гру для іншої людини?

Довгі та короткі нарди — в чому відмінність?

Насправді все дуже просто: в обох варіантах гри передбачено участь двох гравців, які використовують ту саму  дошку, шашки та кубики. Шашки в кількості 30 штук комплектуються двома кубиками, які гравці кидають по черзі. Додатково виробник може додавати в набір спеціальний кубик Даве, на гранях якого нанесено цифри 2, 4, 8, 16, 32 та 64 — вони означають кратність збільшення ставки. Єдина відмінність полягає у правилах гри, які не залежать від розміру дошки або кількості шашок у наборі. Тобто будь-які нарди на подарунок однаково підходять як для довгої, так і короткої гри.

На що звернути увагу під час вибору нард?

Що дійсно важливо з погляду майбутнього користувача, так це:

  • матеріал, з якого зроблено дошку. Зазвичай майстри використовують дерево, рідше — металеві та скляні елементи;
  • дизайн дошки зовні та зсередини. Цінується індивідуальне виконання, унікальні речі, які існують у єдиному екземплярі або виготовлені невеличкою партією;
  • оздоблення. Має викликати позитивні емоції, налаштовувати на продуктивну гру та водночас давати змогу концентруватися на дотриманні стратегії та математичних підрахунках.

Важливо те, де саме найчастіше відбуватиметься гра в нарди. Якщо в подорожах, на природі чи все залежатиме від інших обставин, придивіться до компактних виробів, які за потреби легко скласти, запакувати та перенести в інше місце. Якщо гравець віддає перевагу домашній грі в колі рідних чи друзів, зупиніться на більш об’ємному наборі, що органічно впишеться в інтер’єр кімнати або за стилем відповідатиме смакам майбутнього власника.

Особливо ретельно вибирайте подарунок на день народження, ювілей, професійне свято — тоді, коли важливо зробити дійсно вишуканий презент, що має запам’ятатися на роки.

Нарди від fama.ua — це чудова можливість знайти всі ексклюзивні різновиди цієї гри в одному місці. Тут безліч подарункових варіантів для гравців із будь-якими уподобаннями: у вигляді окремих ігор та в наборах, з елітних сортів деревини та оздоблених шкірою екзотичних тварин чи птахів, традиційні та дорожні варіанти тощо. Всі представлені на сайті вироби об’єднує висока якість, ретельне опрацювання деталей та зручність у використанні.