Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На утримання підземки у Сумах витратять більше мільйона

83

Департамент інфраструктури Сумської міської ради оголосив тендер на послуги з утримання підземного пішохідного переходу на перехресті вул. Харківсьої-вул. Героїв Сумщини. Очікувана вартість робіт 1 085 000 грн з ПДВ. Послуги мають надаватися до 31 грудня 2022 року. Департамент замовив чотири види послуг: щоденне утримання та поточний ремонт електричних мереж, утримання та технічне обслуговування насосного обладнання, яке забезпечує відкачування підземної води з накопичувального резервуара; прибирання та миття 1762 кв. м, цілодобову охорону об’єкту. Критерієм для відбору переможців є ціна.

У документації зазначено, що послуги повинні надаватися якісно, своєчасно, в повному обсязі. У випадку виникнення аварійної ситуації – цілодобово, також у вихідні і святкові дні проводити усунення аварійних ситуацій та несправності.

У переході щоденно треба відкачувати підземні води з резервуара

За іронією долі, того ж дня департамент замовив послуги з утримання дитячого парку «Казка». Очікувана вартість робіт – 500 тис. грн. За ці кошти департамент хоче отримати 5 видів послуг: прибирання території, згрібання та вивезення опалого листя, стовбурів та гілля (систематичне очищення (підмітання) 21570 кв. м тротуарів, доріжок; очищення 18352 кв. м газонів від випадкового сміття та опалого листя, очищення 55 урн та прибережної зони озер від сміття; косіння та прибирання трави (67179 кв. м); утримання туалету на території парку (підмітання та миття підлоги в туалеті(82 кв. м), чищення за допомогою мийних засобів 4 раковин та 8 унітазів, чищення 2 дзеркал (в міру забрудненості) та очищення 6 урн та їх миття); встановлення 10 паркових лавок, садіння 65 дерев та кущів.

Інформація про оголошений тендер зацікавила містян. «Ми всі знали, що наша земля багата різними корисними копалинами. Можна сказати – безцінна!
І ось наше містечко Суми відкрило ЗОЛОТУ ПІДЗЕМНУ ЖИЛУ!!! Чи вірили ви в таке? Чи мріяли ви про таке?» – прокоментувала Людмила Бунаас інформацію про оголошення тендеру на утримання переходу.