Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині затримали прихильницю окупантів

4,924

В с. Верхня Сироватка затримали чергову ймовірну прихильницю рашизму. Попередньо, жінка з перших днів вторгнення надсилала ворогу інформацію про розташування, переміщення та кількість підрозділів ЗСУ. Про це, зокрема, свідчать повідомлення, виявлені у смартфоні затриманої: «Сформировали колонну, все они приехали и быстро уехали. Я сейчас кину видео». «Много военных. Пост возле … убирают, а в … открывают». «Я стояла на остановке они заехали, …через дорогу на лево там тоже накрыто настроено под землей остальные с права».

Утім, як повідомляють у прокуратурі Сумської області, затримана не лише “зливала” дані військовослужбовців. Так, будучи активною користувачкою забороненої соцмережі, підозрювана поширювала у різних групах антиукраїнські пости.  Так, жінка стверджувала, що росія не програла жодну війну, оскільки армію нібито завжди підтримує увесь народ. Ймовірно, зловмисниця погано знає як історію, так і сучасну реальність у країні-агресорці.

Наразі жінка знаходиться під вартою. Правоохоронці повідомили їй підозру щодо скоєння злочинів за ч. 2 ст. 114-2 та ч. 2 ст. 436-2 КК України.