Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині затримали групу злочинців, які вимагали гроші у переселенця

134

В Охтирці троє місцевих злочинців дізнались про те, що в місті проживає внутрішньо переміщена особа. Зрозумівши, що в переселенця немає в місті знайомих або близьких, зловмисники вирішили поживитися за його кошт. Так, одного дня нападники  навідались до нього додому. Один із них лишився в машині спостерігати за ситуацією, двоє інших зайшли всередину. Застосувавши фізичну силу та погрожуючи предметами. схожими на ніж та пістолет, нападники стали вимагати кошти. Потерпілий віддав їм банківську карту та назвав пін-код.

Однак на цьому розбійники не зупинилися. Вони заявили чоловікові. що той має сплатити їм десять тисяч гривень – аби надалі спокійно проживати в Охтирці. Кілька місяців підряд вони регулярно дзвонили жертві. Під час наступної зустрічі грабіжники відібрали у переселенця телефон. Останній сплатив їм 3 тисячі, однак після цього звернувся до поліції. Правоохоронці вирішили брати підозрюваних “на гарячому” – під час передачі 7 тисяч, які жертві лишилось віддати “за спокійне життя”.

Відтак всі троє вимагачів були затримані. Одному з них – 32 роки, іншим двом – по 20. Пр  цьому раніше вони вже неодноразово притягались до кримінальної відповідальності. Вірогідно, цього разу злочинна група опиниться за ґратами надовго.

Поліція Сумської області