Сергій Гавриченко загинув на Сумщині під час виконання бойового завдання. Воїна поховали у Сумах 14 травня
Сергій у перші дні повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати свою країну. Молодший сержант механізованої роти 150 окремого батальйону територіальної оборони, 117 окремої бригади територіальної оборони загинув, не доживши до свого 27-річчя.
У загиблого солдата залишилися дитина, дружина, матір.
Поховали Сергія на Алеї Слави Баранівського кладовища у Сумах.
Вічна пам’ять і слава Герою!
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
