Участь у традиційних для Сумської області спортивних змаганнях взяли учасники із 4 громад Сумщини віком від 11 до 18 років.
Як зазначили організатори, чемпіонат проводять з метою популяризації боксу серед молоді, а також підвищення спортивної майстерності вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумщини.
Два дні у Сумах тривали чемпіонати Сумської області. У ринг виходили боксери у категорії “Молодь” (2007-2008 років народження), “Юніори” (2009-2010 років народження), “Юнаки” (2011-2012 років народження) та “Молодші юнаки” (2013-2014 років народження). Юнаки та дівчата у своїх вагових та вікових категоріях розіграли шістдесят комплектів медалей.
За підсумками чемпіонатів будуть сформовані збірні команди області для участі у чемпіонатах України.