Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині судитимуть директора ТОВ, який розтратив понад 3 млн грн

63

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який шляхом складання та використання підроблених документів розтратив понад 3 млн грн (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, зазначений директор, якому належить лише третина товариства, систематично складав і видавав завідомо підроблені видаткові та товарно-транспортні накладні про нібито купівлю добрив у трьох підприємств, на рахунки яких він перераховував кошти. Однак насправді зазначені в офіційних документах добрива товариство не отримувало і не використовувало. При цьому вказані фіктивні фінансово-господарські взаємовідносини були відображені в бухгалтерському та податковому обліках. Відтак вищезазначені дії директора призвели до розтрати коштів товариства на загальну суму 3 млн 126 тис. грн.

Водночас слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури розслідується факт ухилення зазначеним товариством з обмеженою відповідальністю від сплати податків.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.