Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині створено резерв кисневих концентраторів

79

На базі Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни створений резерв кисневих концентраторів на 2 та 4 виходи. Їх кількість наразі становить 57 одиниць

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині. За його словами, така резервна кількість кисневих концентраторів додатково може забезпечити 180 ліжко-місць киснем.

Крім того, після введення в дію в лікарнях області централізованої мережі подачі кисню, 200 кисневих концентраторів звільняються, тому в подальшому можуть бути додатково використані для кисневої терапії пацієнтів.

Сергій Бутенко звернувся до жителів області з проханням не зволікати зі зверненнями до сімейних лікарів у разі симптомів ГРВІ та грипу. Адже незважаючи на збільшення кількості одужавших від кронавірусної інфекції, за останню добу від цієї недуги померло 10 осіб. Більшість випадків ускладненого перебігу хвороби – це пізнє звернення до лікаря або самолікування.