Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині стартувала стартувала програма “Мобільні медичні бригади”

75

Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, управління охорони здоров’я Сумської ОВДА та МКЧХ в Україні підписали меморандум про співпрацю у рамках програми “Мобільні медичні бригади” від Червоного Хреста.

У рамках програми до області вже надійшли перші автомобілі швидкої допомоги. Метою об’єднаних зусиль є підсилення роботи первинної ланки з надання медичної допомоги населенню в сільській місцевості.

Три медичні автомобілі з медичним обладнанням доправлені до Кролевецької, Глухівської та Тростянецької територіальних громад. Якість роботи мобільних медичних бригад буде проаналізовано через три місяці. В разі ефективного виконання екіпажами дій з надання допомоги, область отримає можливість збільшення їх кількості. Буде додано два спеціалізовані автомобілі разом із фаховими командами.

До хворих жителів сіл громад області на цих автомобілях, укомплектованих за останнім словом техніки, для надання первинної медичної допомоги буде виїжджати фахова бригада місцевих ЦПМСД. Обстежувати, давати рекомендації, а за необхідності доставлятиме пацієнтів у міську лікарню.

Швидке втілення програми “Мобільні медичні бригади” стало можливим завдяки тісній співпраці Товариства Червоного Хреста України та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Фото Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України