Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині розшукують псевдобанкіра

143

У Білопільському районі жертвою шахрая стала 54-річна місцева жителька. Жінка надала телефонному співрозмовнику – псевдобанкіру інформацію по своїй банківській картці, і в результаті з її рахунку зникло 38 000 гривень.

Вдень на мобільний телефон жительки смт. Миколаївка зателефонував невідомий, який у розмові назвався співробітником банку, де вона обслуговується. Співрозмовник попрохав жінку назвати номер картки, строк її дії та тризначний код зі звороту фінансового документа.

Не розібравшись цілком у ситуації, жінка назвала всю запитувану у неї інформацію. А вже за кілька хвилин на мобільний надійшло смс – повідомлення про зняття з рахунку 38 000 гривень.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошуки шахрая.

Поліція вкотре попереджає громадян: ніколи й нікому не повідомляйте свої персональні дані та реквізити банківських рахунків (номери карток, пін-коди тощо). Якщо ж вам телефонує незнайомець та намагається дізнатись вашу конфіденційну інформацію — негайно завершіть з ним розмову. Для уточнення будь-якої інформації зверніться до найближчого відділення банку, в якому обслуговуєтеся, або зателефонуйте на його гарячу лінію. Будьте пильними та не дайте себе ошукати, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.