Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Бордель закрито. На Сумщині припинено діяльність масажного салону

640

За процесуального керівництва прокуратури Сумської області співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та детективами слідчого управління Нацполіції в рамках кримінального провадження за фактом сутенерства припинено діяльність масажного салону, де надавались послуги інтимного характеру (ч. 2 ст. 303 КК України).

За даними слідства, в м. Суми у напівпідвальному приміщенні однієї з багатоповерхівок функціонував масажний салон, де відвідувачам надавались послуги інтимного характеру. Під час санкціонованого обшуку в приміщенні перебували три масажистки віком від 25-ти до 30-ти років та адміністраторка закладу. Водночас виявлено та вилучено приладдя для надання інтимних послуг, документацію, записники з нотатками та близько десяти тисяч гривень готівки.

Встановлено, що інформація про роботу салону розповсюджувалася за допомогою друкованої реклами серед водіїв автотранспорту, а також через мережу Інтернет. За один сеанс еротичного масажу дівчата отримували в середньому 1150 грн.

Досудове слідство триває, встановлюються інші особи, причетні до вказаної протиправної діяльності, зокрема й за межами Сумської області.