Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поліція виявила сховки з наркотичною сировиною

132

Оперативники Буринського відділення поліції вилучили у господарстві 34-річного чоловіка майже 500 грамів канабісу, які він переховував у господарській споруді.

Інформація про одного з жителів міста, що може зберігати наркотики, надійшла до працівників сектору кримінальної поліції місцевого відділку оперативним шляхом. Отримавши санкцію суду на обшук, правоохоронці завітали до 34-річного чоловіка додому.

Під час обшуку поліцейські виявили дві хованки, де господар зберігав дурман-зілля. Перша – під дахом шиферного навісу у дворі. Друга – у старій пральній машинці, що стояла під тим же навісом. Загалом поліцейські вилучили саморобний пристрій для куріння, кілька паперових згортків та скляну банку з подрібненою конопляною сировиною. У підсумку загальна вага суміші склала майже півкілограма.

Сам же чоловік пояснив оперативникам, що знайшов та зірвав коноплі ще восени минулого року. Приніс їх додому, висушив та подрібнив. Запевнив, що зберігав зілля виключно задля власного вживання.
Наразі всі «знахідки» в рамках відкритого за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України кримінального провадження направлені на експертизу.

Чоловіку може загрожувати до трьох років обмеження або позбавлення волі.