Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поліція розшукує шахраїв, які видурили у громадян 98 тисяч гривень

90

Жертвами зловмисників стали жителі Сум та Сумського району. В поліції відкрили кримінальні провадження та розпочали пошуки аферистів.

У першому випадку до 32-річної сумчанки зателефонував невідомий чоловік. Він представився працівником банку та, дізнавшись у розмові конфіденційну інформацію по її банківській картці, зняв з рахунку потерпілої 35 тисяч гривень.

В другому випадку жертвою зловмисника став 40-річний житель Сумського району. Він розповів правоохоронцям, що на одному з Інтернет-сайтів знайшов об’яву щодо продажу трактора. Пропозиція його зацікавила, тож аби обговорити умови майбутньої угоди, він зв’язався з автором об’яви. В телефонній розмові продавець попрохав перерахувати йому 63 тисячі завдатку, на що чоловік погодився та перевів їх на вказаний рахунок.
А вже через певний час, коли «продавець» перестав виходити на зв’язок, чоловік зрозумів, що став жертвою афериста та звернувся до поліції.
За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках якого проводять заходи з метою встановлення та затримання зловмисників.

Правоохоронці вкотре закликають громадян не довіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не називались. Обов’язково перевіряйте всю отриману в телефонному режимі інформацію, насамперед ту, що стосується грошей. Будьте максимально пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.