Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поліцейські вшанували колег-«чорнобильців» (Фото)

50

Сьогодні в Сумах представники поліції, інших силових структур, влади, військові та містяни зібралися біля меморіалу героям-«чорнобильцям», аби віддати шану тим, хто у 1986 році став на захист тисяч і сотень тисяч життів від радіаційної загрози.

Для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській станції, яка сталася 34 роки тому, були задіяні тисячі наших співвітчизників різного фаху та соціального стану: військові, медики, науковці, шахтарі й т.і. Однак найпершими, хто взяв на себе удар, були саме працівники ОВС – міліціонери та пожежники. Більше п‘ятисот правоохоронців Сумщини, дванадцять медиків з лікарні тодішнього УВС області вирушили до Чорнобиля, аби зупинити катастрофу.

Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники ГУНП в Сумської області поклали квіти до меморіалу жертвам Чорнобильської трагедії та хвилиною мовчання пом’янули тих, хто ціною власного життя та здоров’я під час радіаційної битви врятував світ від атомної загрози, – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області