Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині на ворожому снаряді підірвався комбайнер. Подробиці

150

У Краснопільській громаді Сумської області на полі поблизу с. Грабовське під час польових робіт підірвався комбайн. Аграрій у лікарні.

У поліції повідомляють, що дана ділянка була помічена знаком про мінну небезпеку, а комбайнер проігнорував позначки «Міни», виїхав на заборонену територію і в результаті підірвався на двох протитанкових мінах. Комбайн «Нива» знищено, комбайнер тяжко поранений.

«Місцевий 60-річний фермер, аби зібрати врожай зернових, виїхав на поле, яке було промарковане спеціальними знаками про наявність на ньому вибухонебезпечних предметів. В результаті наїзду на одну з мін колесом, вона вибухнула. Здетонувала й інша, що знаходилася поряд. Чоловіка з тяжкими травмами госпіталізовано», – коментує начальник вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області Олег Євлаш.

Це не перший випадок, коли люди страждають від власної необачності, самовпевненості та нерозсудливості. Не слід забувати, що поряд, за кордоном, стоїть озброєний ворог, тож цілком природно, що й влаштовані мінні поля, аби йому не легко було знову потрапити на нашу землю.

«Поліція закликає громадян не ігнорувати таблички з написами про мінну небезпеку. Вони можуть бути різними, офіційними чи саморобними, можуть бути навіть написи на стінах будівель і парканів фарбою, крейдою, чи навіть стояти яскраві мітки зі смужками з тканини, палиці з надітими на них банками чи пластиковими пляшками. Побачите таке, не ігноруйте – це вкрай небезпечно для вашого життя. На жаль, це реалії нашого сьогодення. Тому не звертайте з доріг і стежок, не заходьте у лісосмуги, не бродіть полями, особливо неподалік від кордону. Звикніть уважно дивитись собі під ноги, це ваша особиста безпека», – говорить Олег Євлаш.