Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині людина загинула на пожежі

179

Пізно ввечері до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку в с. Жихове, Шосткинського району. На місце виклику прибула добровільна пожежна команда з даного села та, подолавши відстань близько 21 км, прибуло чергове відділення 36-го державного пожежно-рятувального посту із смт Зноб-Новгородське.

Як було встановлено, вогонь охопив житловий будинок по всій площі. Ускладнювало ситуацію те, що будівля була дерев’яна. О 20:22 вдалося локалізувати загоряння, запобігши його подальшому поширенню. Та щоб повністю приборкати пожежу довелося розбирати конструкції для виявлення прихованих осередків горіння. У будинку було виявлено тіло загиблого чоловіка 1960 р.н. О 22:54 загоряння повністю приборкали.

Припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. З цієї причини, за попередніми висновками, виникла і пожежа в с. Заболотне, Шосткинського району, інформація про яку надійшла до рятувальників о 13:53. Вогонь охопив покрівлю та перекриття дерев’яного неексплуатуємого житлового будинку на площі близько 20 кв. м., речі домашнього вжитку. Силами відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та місцевої пожежної команди із с. Клишки, пожежу о 14:35 вдалося локалізувати, запобігши перекиданню полум’я на весь будинок та розташовану поруч господарчу споруду. О 15:58 загоряння приборкали.

Рятувальники вкотре застерігають громадян обігрівати оселі відповідально – слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин; не допускайте перегріву печей; впродовж опалювального періоду очищайте димоходи; перед топковими дверцятами повинен знаходитися металевий лист розміром – 50х70 см.; не користуйтеся для розвалювання легкозаймистими рідинами та не залишайте опалювальну піч без нагляду.