Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщине: к суду приучаем с детства

175

Детям провели день открытых дверей в суде
Это событие произошло осенью минувшего года, но ФБ услужливо предложил его нам совсем недавно. Что-то пересказать своими словами невозможно. Читайте, оценивайте слог и масштаб деяния. Текст подаем в авторском изложении. Ошибки не наши.
«На виконання плану заходів керівником апарату Великописарівського районного суду А.М.Гордієнко проведено екскурсію для вихованців дитячого садочка «Ромашка». Вихователь Мокієнко Л.М. та психолог Риженко О.Г. провели виховну роботу з дітками, та розповіли про поведінку в приміщені суду.
Під час екскурсії судом, дошкільнята мали змогу поспілкуватись з головою суду Н.Г.В’юник, яка навела їм цікаві приклади із своєї судової практики. А також розповіла про роботу судді в цілому. Дітки, в свою чергу, активно задавали питання з приводу діяльності суду. На даному заході був присутній працівник поліції який викликав неабияку цікавість у дітей.
Консультант суду Бокань Т.В. розповіла малечі про справи, що розглядаються в суді, разом з головою суду провели пізнавальну екскурсію судовими залами. Для маленьких дошкільнят найбільшу цікавість викликали відео- та аудіо- записуючі пристрої, а саме мікрофони, відеокамери та монітори, також розглядали металеві грати та склянні конструкції які розташовані в судових залах. Працівниками суду були виготовлені пам’ятки про права дитини та передані вихователям для ознайомлення батьків.На прикінці екскурсії голова суду подякувала дітлахам за увагу та пригостила їх солодощами».https://vp.su.court.gov.ua
Анатолий Поляченко, “Панорама” №6