Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Мінівен VS мікроавтобус: порівнюємо та вибираємо ідеальне авто

150

 

Бажаєте комфортне та містке сімейне авто? Відмінним варіантом буде купити Volkswagen Caddy: цей мінівен дозволяє подорожувати з комфортом. Але є ще й мікроавтобуси. Вони ще більш місткі і відмінно підходять для великих компаній. Так що ж вибрати, спробуємо розібратися нижче.

Головні відмінності мінівена та мікроавтобуса

Щоб відповісти на запитання, що краще, необхідно чітко розуміти, у чому відмінності цих двох типів кузова.

Різниця мінівена та мікроавтобуса:

  • призначення — перший належить до легкових автомобілів, а другий — до комерційних;
  • з першого пункту випливає, що для цих авто буде потрібна різна категорія прав, В і D відповідно;
  • мінівен розрахований на перевезення не більше 8 пасажирів, мікроавтобуси бувають на 9 і більше пасажирських місць.

Висновок такий: якщо потрібно авто для сім’ї (до 8 чоловік), то відмінно підійде мінівен. До речі, і вартість цих машин нижча, ніж у мікроавтобусів. Але другий можна розцінювати як інвестицію, наприклад, якщо потрібна машина для роботи в таксі.

А чи є схожість?

Незважаючи на ряд відмінностей, ці два типи кузова мають деякі подібності. Вони обидва просторі та відмінно підходять для комерційної діяльності. У цих машин дуже схожа конструкція кузова, майже повністю відсутній капот і сильно виступає багажник, а високі крісла роблять поїздку зручною не тільки для водія, але і пасажирів.

Як показує статистика, трохи більше 6% українців купують нові автомобілі, решта віддає перевагу вживаним машинам. А в цьому випадку дуже важливо добре перевірити авто, особливо якщо плануєте купувати його для комерційної діяльності. Переконатися в юридичній чистоті допоможуть електронні бази та послуги перевірки. А щоб реально оцінити технічний стан транспортного засобу, слід перевірити його на СТО.

Купівля вживаного автомобіля може бути дуже успішною, головне — вірно підійти до цього питання і подивитись варіанти на сервісі OLX.