Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Микола Клочко: «Лише об’єднавши зусилля, переможемо!»

235

28 липня 2015 року відбулось засідання представників Сумської територіальної організації політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 title=
Мета заходу – поділитися своїми планами та баченням щодо підготовки та перебігу кампанії перед виборами до міських, селищних і сільських рад, які заплановані на 25 жовтня поточного року. Окреслити основні завдання, які стоять перед політичною силою, та повідомити про кроки, які збираються зробити кандидати в депутати.
Так, за словами лідера Сумської територіальної організації партії Миколи Клочка, сьогодні, в період тотального запровадження реформ, проведення децентралізації у державі, важливо вже зараз знати, яким чином буде втілюватися європейський досвід на території нашої області і важливо, щоб це робили високопрофесійні люди з активною громадянською позицією. Більше того, Сумська територіальна, районні, міські організації ПАРТІЇ «СОЛІДАРНІСТЬ» БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА» відкривають свої партійні списки на місцевих виборах для всіх активних людей, які хочуть змінити нашу країну, область, місто, село, оскільки новий Закон про місцеві вибори поставив їм бар’єр входження у владу. «Ми, усвідомлюючи свою відповідальність перед цими людьми, готові працювати з будь-ким, хто має реальну програму реформ. Нам не потрібні крикуни і популісти. Вони ніколи не реформували країну. Нам потрібні люди, які хочуть і які можуть змінювати ситуацію в області та обласному центрі. Громадські активісти, представники партій, які не подолають 5% бар’єру – ми готові з будь-ким спільно працювати в майбутній владі. Є лише одна умова: ваші програми повинні бути реальні, розраховані на їх виконання протягом двох років. Якщо вони у вас є, якщо є бажання їх втілювати – ПАРТІЯ «СОЛІДАРНІСТЬ» БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА» З ВАМИ. Ми відкриваємо для Вас партійні списки, йдіть разом з нами у владу проводити бажані реформи. Лише об’єднавши зусилля, переможемо!», заявив Микола Клочко.
За словами очільника міської партійної організації Сергія Бутенка, сьогодні суспільство потребує армії однодумців, які будуть на захисті законних прав та інтересів територіальної громади. Це і реформування ЖКГ, і екологічна безпека, соціальні гарантії. Водночас керівник секретаріату Сумської територіальної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олег Роговенко зазначив: лише об’єднавши зусилля, не розділяючи відповідальність, не перекладаючи її на плечі іншого, можна перемогти. Виграє від цього пересічний українець, який отримає впевненість і стабільність у завтрашньому дні.