Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Лізинг авто: міфи, що відлякують від покупки

147

Придбання власної машини наразі – це мрія, втілити яку не кожному по кишені. Багато покупців не ризикують оформлювати кредити, боячись великої комісії та інших переплат. Існує така послуга, як автомобіль в лізинг, що робить покупку реальною. Варто зазначити, що й тут не обійшлося без деяких “але”, котрі можуть відлякувати.

Бувають випадки, коли водії відмовляють собі в лізингу авто, бо народом ширяться міфи про начебто недоступність послуги й величезні ризики отримати у власність крадену або “втоплену машину”.

По-перше, сума, яку потрібно сплачувати щомісячно, містить в собі всі комісії та попри це є меншою, ніж при взятті кредиту. Це досягається завдяки знижкам від лізингової компанії. Ну і для оформлення послуги потрібно мінімум часу та зайвих паперів: все досить легко та прозоро.

По-друге, страх отримати погану машину (після ДТП, втоплену, крадену, побиту і т.д.). Обравши для себе лізинг, всі подібні випадки покриваються страховкою, котра оформлюється на весь термін дії лізингового договору.

Експерти ХапайАвто допоможуть вибрати оптимальний варіант авто і розвінчають всі сумніви стосовно послуги лізингу.