Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Квартири в щасливому житловому комплексі ХЕППІ ХАУС

1,600

HAPPY HOUSE — новий житловий комплекс з виразною архітектурою, прогресивною охоронною системою та продуманою внутрішньою інфраструктурою. Планується відкриття дитячого садка нового покоління, центру розвитку дитини і Mama Hub. Безпосередньо поруч із будинком знаходяться спеціалізовані середні школи з високим рейтингом, університети та медичні установи.

Знайомство з ЖК HAPPY HOUSE

  • Житловий комплекс зводиться за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 72. Проектом передбачено будівництво чотирисекційної будівлі заввишки 15, 18, 18 і 24 поверхи.
  • До станції метро «Берестейська» — 10 хвилин пішки, а до парку Нивки — 15 хвилин. До центру Києва можна дістатися протягом 15 хвилин на автівці.
  • У рамках проекту дитячий садок №494, розташований на території комплексу, буде реконструйовано. Дошкільну установу нового покоління зможуть відвідувати 120 вихованців (раніше — 80).
  • Дитячі ігрові майданчики знаходитимуться під цілодобовим відеоспостереженням. З власного гаджета батьки зможуть стежити за дитиною, що грає на території житлового комплексу.
  • Мешканці отримують доступ до мобільного застосунку SFERA, за допомогою якого можна оплачувати сервісні рахунки і рахунки за спожиті ресурси, дистанційно відкривати вхідні двері гостям, замовляти будь-який сервіс від вигулу собаки до купівлі авіаквитків.

Розмаїття пропозицій

Пропонуються квартири з однією, двома, трьома та чотирма кімнатами:

  • Однокімнатні квартири. Прекрасне рішення для інвесторів, які планують жити наодинці, або подружньої пари. Передбачено простору житлову кімнату, яку можна розділити на кілька функціональних зон, кухню-їдальню, ванну кімнату і балкон. Є квартири з гардеробною. Загальна площа варіюється від 40,92 до 48,62 кв. м.
  • Двокімнатні квартири. Оптимальний варіант для молодої пари та сім’ї з однією дитиною. Відмінна риса квартир — наявність двох санвузлів. Загальна площа варіюється від 64,76 до 71,95 кв. м.
  • Трикімнатні квартири. Практичне рішення для сім’ї з дітьми або пари, яка планує вагітність. Тут можна облаштувати окремі кімнати для дорослих і дітей, а також вітальню для зустрічі друзів і атмосферного відпочинку. Передбачено два санвузли, гардеробну, балкон або засклену лоджію. Загальна площа варіюється від 99,96 до 101,56 кв. м.
  • Чотирикімнатні квартири. Ідеальний варіант для великої родини. У таких квартирах заплановано три санвузли, два балкони, гардеробну і простору вітальню. Загальна площа — 124,58 кв. м.

Висота стель — 2,7 м. Для оптимальної інсоляції в кімнатах передбачено по два панорамних вікна. Двокамерні склопакети з п’ятикамерним профілем забезпечать високий рівень звуко- і теплоізоляції. Квартири в ЖК ХЕППІ ХАУС здаються з розведеними комунікаціями, стяжкою підлоги, вікнами і вхідними дверима.

Щоб дізнатися актуальну вартість та умови купівлі квартир у ЖК HAPPY HOUSE, звертайтеся до відділу продажів Happy House.