Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022” на Сумщині

174

Військові навчання Збройних сил України проходять на полігонах Сумської області, а також поблизу Рівного, Ковеля, Овруча, Чугуєва, Чернігова, Сум, Одеси, а також на Широкому лані Миколаївської області та Олешківських пісках Херсонщини, повідомляють у Командуванні об’єднаних сил ЗС України

Під загальним керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України, з Командуванням об’єднаних сил ЗС України, представниками органів військового управління та інших складових сил оборони та безпеки розпочато командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022”.

За словами командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, тренування є плановим заходом. Їх завданням є спільна робота структурних підрозділів органів управління, а також відпрацювання питань управління угрупованнями військ під час ведення операції сил оборони.

Як повідомив командувач, командно-штабні навчання триватимуть протягом поточного місяця на визначених військових полігонах на всій території держави. Саме у ході практичних дій всі без виключення командири військових частин та начальники мають можливість продемонструвати набуті спроможності щодо організації планування операцій, а також способи ведення оборонних, зокрема асиметричних дій.

– По завершенню навчань має бути досягнена злагодженість дій Командування з органами військового управління ЗС України та інших складових сил оборони та безпеки під час ведення операцій за основними принципами, стандартами та штабними процедурами, що прийняті у державах-членах НАТО, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.