Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Народився Олександр Самосадов – солдат ЗСУ, житель смт. Низи

119

Олександр Самосадов народився 5 квітня 1989 р. в м. Сомбатгей (Угорщина). Багато років прожив у Криму, куди переїхав із батьками. З початком подій на Євромайдані — активіст, після анексії Криму Росією переїхав до дідуся з бабусею — в смт Низи. Чергував на сумському майдані та блокпостах.

Доброволець першої хвилі мобілізації, старший стрілець, 39-й батальйон територіальної оборони «Дніпро-2». Пройшов двотижневі курси в Дніпропетровську, відповідав за МТ-12 «Рапіра». На передовій за місяць прямими влучаннями ліквідував 3 «Гради» терористів. Згодом розвідка доповіла, що також було ліквідовано терористів автопарк і штаб.

29 серпня 2014-го загинув під час виходу з Іловайського котла «зеленим коридором» на дорозі між селами Многопілля — Червоносільське — Перемога. Перебував у автобусі, по якому стріляли снайпери. 3 вересня 2014-го тіла 97 загиблих привезено до дніпропетровського моргу. Упізнаний побратимами та родичами.

Без чоловіка лишилася дружина, без батька — однорічна донька Олександра. Похований у місті Суми, Центральне кладовище, Алея поховань Почесних громадян.

 

Джерело