Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Який самоскид зерновоз можна придбати в Україні?

148

Сучасний самоскид із прямокутним кузовом, який має знімні або відкидні борти та розвантаження праворуч або ліворуч та назад (аби взагалі має трибічне, так зване універсальне розвантаження), можна ефективно використовувати в аграрно-промисловому комплексі як зручний та надійний зерновоз.

Роль зерновозів в сучасному агробізнесі безцінна. Така спецтехніка створена для того, аби перевезти та зберегти зібраний врожай зерна або олійних культур. Сучасний зерновоз може перевозити різні обсяги збіжжя. Головна умова кожного такого самоскида – мати якісний кузов і надійне тентове покриття, щоб захистити сипкі вантажі від впливу бруду, пилу, вологи, прямих променів сонця, вітру тощо.

Як купити зерновоз і на що звернути увагу під час купівлі?

В існуючих реаліях самоскидів-зерновозів завжди не вистачає, так як така спецтехніка має постійно накопичуватись з урахуванням того, що обсяги врожаїв збільшуються, а існуючі самоскиди-зерновози із часом втрачають свої ресурсні можливості, виходять частково або повністю з ладу.

Українські аграрії вимушені використовувати стару вантажну техніку для транспортування збіжжя, і це може привести до зриву термінів постачання внаслідок поламаної базової вантажівки.

Ще донедавна верхом везіння було купити зерновоз легко впізнаваного характерного помаранчевого кольору і з таким самим причіпом-самоскидом від відомого автомобільного бренду з міста Набережні Човни, яке розташовано в одній з російських автономних республік. Також можна було зустріти багато самоскидів-зерновозів на базі відомих білоруських вантажних шасі.

зерновоз

Сучасному агробізнесу надається більше чудових можливостей удосконалити свої автопарки. Звернувшись в компанію «УкрАвтоКомплект», ви зможете замовити будь-який варіант сучасного самоскида-зерновоза. Ми пропонуємо різноманітні конфігурації самоскидальних кузовів, які успішно використовуються українськими аграріями.

На будь-який обраний вами самоскид зерновоз ціна складатиметься з:

  • Вартості базового вантажного автомобіля
  • Ціни кузовної надбудови.

На самі базові вантажні автомобілі ціна формується згідно значень наступних технічних характеристики цих транспортних засобів:

  • Популярність та затребуваність, країна походження вантажного бренду. В нашій компанії ви можете замовити і купити самоскид-зерновоз на базі JAC, SITRAK, DONGFENG та ін.
  • Максимальна повна маса GVW (Gross Vehicle Weight).
  • Споряджена маса автомобіля. Різниця GVW і спорядженої маси авто дає значення вантажопідйомності вантажівки. Але завжди варто пам`ятати, що в Україні, як і в Європі, зараз діють доволі суворі обмеження на перевезення збіжжя. Ці обмеження диктує габаритно-ваговий контроль на дорогах.
  • Колісна формула.
  • Колісна база.
  • Потужність та екологічність двигуна.
  • Тип кабіни.

Реклама