Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Який ювелірний виріб подарувати коханій людині на Новий, 2024, рік?

171

Згідно зі Східним, або китайським, календарем наступний, 2024, рік пройде під незвичайним знаком Зеленого дерев’яного Дракона. У будь-якій міфології, не тільки китайській, Дракон уособлює собою сильну воле- і владолюбну чарівну тварину, що вирізняється неприборканою вдачею і неабиякими магічними здібностями. Відомо, що там, де знаходиться Дракон, напевно заховані скарби. І, навпаки, у людей, які володіють прикрасами з дорогоцінних металів і каміння, є великий шанс потоваришувати з Драконом і знайти в його особі могутнього, вірного й надійного покровителя впродовж нового року (якщо бути точним, з 10 лютого 2024 року до 28 січня 2025 року). Звідси порада, яка напрошується сама собою: подаруйте своїй коханій людині на Новий рік ювелірний виріб. Вибрати й купити його можна на сайті https://zolotakoroleva.ua/ інтернет-магазину “Золота Королева”. У каталозі онлайн-магазину представлені прикраси із золота та срібла різної проби, зі вставками та без від провідних українських виробників ювелірної продукції.

Яку ювелірну продукцію можна придбати до Нового року в магазині “Золота Королева”?

На даний момент зазначений магазин пропонує широкий асортимент оригінальних ювелірних виробів, що запам’ятовуються. Це:

  • браслети
  • каблучки
  • ланцюжки
  • обручки
  • підвіски
  • сережки
  • столове срібло
  • інша продукція (брелоки, брошки, шпильки, запонки, значки, подарункові сертифікати тощо)

Усі прикраси вирізняються вишуканим дизайном і високою якістю, мають різні стилі (від класики до незвичного) та всі ходові розміри. Кожен з покупців при виборі ювелірних виробів слідує, як правило, своїм правилам, уподобанням і традиціям. Ми ж у цій статті сформулювали свій підхід до вибору виробів з дорогоцінних металів і каменів.

Як вибрати ювелірний виріб з урахуванням знаку зодіаку людини

Ні для кого не є секретом, що знак зодіаку, під яким народилася людина, тією чи іншою мірою накладає відбиток на її характер, темперамент, звички та смаки. Нижче ми пропонуємо своєрідний огляд, у якому розглянули типові риси характерів представників різних зодіакальних знаків, а також вказали, якими мають бути ювелірні вироби, що, на наш погляд, якнайкраще пасують кожному зі знаків.

Водолії

Хто знайомий з Водоліями, напевно знає, що для них характерні такі чудові якості, як аналітичний, креативний склад розуму, прагнення до свободи і незалежності, любов до всього інноваційного, творчого й оригінального. Не дивно, що Водолії цінують у прикрасах незвичний, нестандартний дизайн, втілення гармонії, символізму і глибокого сенсу – всього того, що відображає їхній внутрішній світ та інноваційний погляд на життя.

Риби

Людей, народжених під цим знаком, вирізняють сильна інтуїція, розвинена уява, духовне і творче начало. Риби можуть бути сентиментальними і романтичними, вони здатні розуміти почуття оточуючих і співчувати їм. Звідси любов Риб до витончених, ніжних прикрас з делікатним, м’яким дизайном, що містить у собі символічні елементи, які відображають чуйність і тонкість сприйняття життя власників прикрас.

Овни

Це зовсім інша категорія людей. Вони активні, незалежні, пристрасні, рішучі, самостійні, сміливі і схильні до самоствердження. Серед ювелірних виробів вони виберуть, скоріш за все, ті, що до пари їм – мають яскравий, енергійний, виразний дизайн, що звертає на себе увагу.

Тельці

У Тельців розвинене почуття краси, вишуканості та комфорту. При цьому люди, народжені під знаком Тельця, достатньою мірою практичні, цінують стабільність, вміють облаштовувати своє життя і насолоджуватися ним. У ювелірних виробах Тельців приваблюють класичні моделі, що вирізняються водночас вишуканістю, зручністю і функціональністю.

Близнюки

У них усього в надлишку: інтелекту, допитливості, різнобічних інтересів, товариськості та здатності адаптуватися до різних життєвих ситуацій. Якщо ви обираєте подарунок для Близнюка, зверніть увагу на ювелірні вироби, в дизайні яких гармонійно поєднуються нестандартність, елегантність і легкість, що межує з грайливістю.

Раки

Якщо придивитися до Раків, то в них ви можете виявити риси деяких розглянутих вище знаків зодіаку, а саме: уяву, креативність, дружелюбність, турботливість, чуйність, емоційність, а головне, сильну інтуїцію та інстинкт захисника насамперед своєї сім’ї та близьких людей. Як наслідок, Раки цінують витончені, жіночні прикраси з витонченим дизайном, у якому відображені сімейні цінності або важливі події з особистого життя.

Леви

Чимало сказано і написано про представників цього знака. Леви мають харизму, гордість, упевненість у собі та екстравагантність. Для Левів характерні прагнення до лідерства. Водночас Леви добрі, щедрі та вразливі. Вони обожнюють у ювелірних прикрасах блиск, розкіш, вишуканість, символізм і унікальність.

Діви

Можливо, головні якості представників цього знака – діловитість, організованість і схильність до перфекціонізму. При цьому Діви доброзичливі, турботливі та скромні. Класика, практичність, функціональність, а також елегантний, стриманий, можна сказати, мінімалістичний дизайн – ось портрет ювелірної прикраси для Діви.

Терези

Можливо, вони не такі практичні, як Діви, але зате у Терезах розвинене почуття гармонії і балансу. Вони товариські і здатні залагоджувати найскладніші конфлікти. Терези – природжені дипломати. Однак вони не безвольні й не безхарактерні. Терези здатні поборотися за справедливість і, незважаючи на свою біполярну натуру, ухвалити адекватне рішення. Терези віддають перевагу в прикрасах гармонії, збалансованості, поміркованості всіх елементів дизайну, його унікальності та індивідуальності.

Скорпіони

О, це пристрасні, наполегливі, рішучі натури, наділені розвиненим аналітичним складом розуму і сильною інтуїцією. Скорпіони люблять у всьому парадокси, єдність несумісного. Щодо ювелірних виробів – це міць і витонченість, інтрига та емоційна відвертість, глибокий сенс і смілива естетика.

Стрільці

Для їхніх характерів притаманні прекрасні якості: оптимізм, філософський погляд на життя, ентузіазм, щедрість, прагнення до незалежності, свободи і знань. А ще Стрільці люблять подорожувати. Тож якщо хочете потішити Стрільця, подаруйте йому/їй прикрасу, яка може знадобитися в подорожі чи повсякденному житті, наприклад, годинник. Або інший виріб – яскравий, виразний, такий, що відповідає життєрадісному характеру Стрільця.

Козероги

Розхожий шаблон: Козероги цілеспрямовані, наполегливі, практичні, тихі, старанні й консервативні. Найбільше в житті вони люблять стабільність і традиційні цінності. Думаємо, це далеко від правди. Автор статті – Козеріг. Він любить яскраві, екстравагантні речі, що запам’ятовуються, включно з ювелірними виробами.

Висновок

Останні слова про Козерогів повинні були навести наших читачів на думку, що не існує єдиного універсального рецепта, який допоміг би вибрати бездоганний подарунок до Нового року для ваших близьких людей. Як бути в такому разі?

Відвідайте інтернет-магазин ювелірних виробів, такий як “Золота Королева”, детально вивчіть його каталог, за якими критеріями та параметрами він класифікований, обов’язково подивіться фотографії зразків, прочитайте їхній опис. “Любов з першого погляду” до браслета, каблучки, персня, підвіски, сережок або ланцюжка стане ознакою правильного вибору ювелірного виробу.

Реклама