Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як зручно добратися з Польщі в Україну?

190

Збираючись у справах до Європи, далеко не завжди є можливість спланувати точну дату повернення, щоб придбати автобусний квиток в обидві сторони.

Тож коли приходить час повертатися додому, в мандрівників додається більше завдань: де купити квиток, щоб і не дуже дорого, і щоб влаштовувала локація відправлення та прибуття. Багато людей, хто подорожує, рекомендують сайт PREXSELL.

Чому саме PREXSELL?

PREXSELL – онлайн-каса, де продаються квитки на автобуси компаній, що здійснюють пасажирські перевезення між Україною та країнами Європи. Тож якщо потрібен квиток сполученням Варшава – Львів чи між іншими польськими та українськими містами, в цій компанії точно знайдеться потрібне.

Купівля через цей сервіс дає українцями багато переваг. Перш за все, сайт компанії — українською мовою, тож з пошуком і оформленням потрібного не виникне складнощів. Крім того, в компанії є служба підтримки, з якою можна зв’язатися онлайн чи телефоном.

Що важливо, зателефонувати можна як на український, так і польський номер. Тож у випадку, якщо виникнуть складнощі з пошуком місця відправлення автобуса чи проблеми з купівлею квитка, консультанти PREXSELL допоможуть в онлайн чи телефонному режимі.

Інші важливі переваги PREXSELL

Сервіс PREXSELL доволі популярний серед українських мандрівників. Причин цього є декілька:

  • широкий вибір напрямків і рейсів;
  • велика кількість пропозицій від різних перевізників;
  • вигідні ціни;
  • різні варіанти оплати як з України, так і з-за кордону.

Важливо й те, що компанія співпрацює тільки з ліцензованими перевізниками, які мають багатий досвід у міжнародних перевезеннях і чий автопарк складається з сучасних комфортабельних автобусів.

Саме тому, замовляючи квиток з Варшави до Львова чи за іншим напрямом через цей сервіс, можна бути впевненим у тому, що салон автобуса буде:

  • чистим;
  • зі зручними кріслами;
  • туалетом;
  • кавоваркою;
  • інтернетом.

Повернення додому з-за кордону – завжди хвилюючий момент. А щоб неблизька мандрівка не надто втомила й запам’яталася приємними враженнями, важливо щоб її організацією займався відповідальний перевізник.

Більше інформації про автобусні перевезення ви знайдете на сайті компанії.

Реклама