Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як вибрати квадрокоптер для подарунка дитині

52

Дорослі більше цінують практичність подарунків, а діти полюбляють розваги та іграшки. Тому краще за все придбати на день народження не якийсь елемент одягу, а сучасний гаджет. Раніше діти хотіли цуценя або кошеня, але зараз їх цікавлять електронні іграшки. Наприклад, кожен може вигідно придбати квадрокоптер на Fly Technology, щоб потішити малюка.

Спеціалісти інтернет-магазина Fly Technology дають кілька порад, як вибрати дитячий дрон. Син або донька будуть у захваті від подарунка.

Порада перша: вартість квадрокоптера

Для початківця ціна не повинна грати ключової ролі. Сину у віці 6-8 років неважливо, скільки коштує модель, тому він оцінить нову іграшку, навіть якщо батьки придбають йому не дуже дорогий варіант. Існує досить багато бюджетних моделей, які оснащені камерою. Такі дрони можна запускати навіть у квартирі.

Порада друга: дизайн

Перш за все іграшка повинна бути яскравою. Сучасні виробники пропонують моделі у різних кольорах:

  • помаранчеві;
  • яскраво-жовті;
  • червоні;
  • сині;
  • зелені тощо.

Наявність декоративного підсвічування зробить дрон ще цікавішим для гри. Багато виробників оснащують іграшки світлодіодними лампами, які міняють колір.

Обов’язковий елемент будь-якої дитячої моделі – наявність захисту. Пропелери обертаються дуже швидко, що може призвести до поранень дитини. Крім того, квадрокоптер буде часто падати, поки ви не навчитеся ним керувати. Тому важливо, щоб пропелери не пошкодились від таких падінь. Деякі з дитячих моделей можна ловити навіть руками!

Порада третя: міцність та наявність запчастин

Як сказано вище, іграшка буде неодноразово падати, тому вона повинна бути надійною. Зазвичай корпус дрона досить міцний, а страждають саме пропелери. Їх неможливо захистити від зіткнень із різноманітними предметами: легкий пластик просто не витримує ударів. Тому деякі виробники постачають додатковий комплект пропелерів. Крім того, продукція відомого виробника має стандартизовані розміри деталей. Тобто в продажі можна знайти пошкоджену деталь та замінити її.