Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як вибрати корм для собаки: корисні поради

116

Собака по своїй природі хижак, тому її харчування має бути таким, як і в диких умовах. Цей момент обов’язково враховують виробники готових раціонів для тварин. Їх розробляють також відповідно до віку, розміру, стану здоров’я.

Інтернет-магазин зоотоварів BIOELITE пропонує придбати різноманітне харчування для цуценяти або дорослого собаки. У каталозі ви знайдете раціони від таких відомих брендів, як Acana, Brit Care, Farmina, та інших. Розглянемо, як вибрати найкращий.

Сухий або вологий

Перший частіше вибирають для постійного харчування, адже він містить усі необхідні поживні речовини й завдяки твердій структурі додатково доглядає за зубами. Його зручно зберігати ー достатньо просто пересипати в будь-який контейнер, добре захищений від вологи й повітря.

Сухого корму вистачає надовго, тому він чудово підходить для постійного харчування. Проте в його складі немає води. Щоб наситити нею організм тварини, варто давати й вологий. Він приємно пахне, не перевантажує шлунок і швидко засвоюється. Такий раціон випускають у вигляді шматочків у соусі, м’ясного рагу тощо.

Які бувають класи

Від цього показника залежать ціна та якість, адже склад у кожному окремому випадку різний. Тут https://bioelite.com.ua/catalog/korm-dlya-sobak-18 можна придбати корм для собак такої категорії:

  • преміум. Близько третини складу такого раціону ー це натуральне м’ясо та субліматори, також додають рис. Це збалансований продукт за рахунок наявності тваринних білків, вітамінів та мікроелементів;
  • суперпреміум. Це натуральний корм, який містить м’ясо птиці, рис, буряк, яйця, до нього додають також субпродукти (печінку, серце, нирки). Такий раціон має натуральний смак і запах, не містить барвників;
  • холістик. Такий корм коштує дорожче за інші, проте містить усе необхідне для розвитку та підтримки здоров’я. До його складу входить приблизно 70% м’яса тварин, яких вирощували в природних умовах. Жири ー тільки корисні, не провокують ожиріння, злаки та зернові відсутні.

Коли ваш собака їсть той чи інший корм, звертайте увагу на реакцію. Важливо, щоб раціон не просто подобався тварині, а й не викликав алергічних реакцій.

корм для собаки

Вибір залежно від розміру породи

У малих швидкий метаболізм, тому вони потребують вітамінізованої та калорійної їжі. Для них виготовляють сухі корми з гранулами невеликого розміру. Середні собаки активні й рухливі, тому для них потрібно вибирати раціони з підвищеним вмістом білків (із куркою, яйцями).

У великих собак руховий апарат щодня витримує великі навантаження. Саме тому їм потрібне харчування, яке подбає про здоров’я суглобів та кісток, що містить кальцій, фосфор, цинк. Додатково збільшений розмір гранул для ефективного догляду за зубами.

Вибираючи корм для собаки, звертайте увагу на її особливості ー розмір породи, вік, особливі потреби (алергія, період вагітності, лактації, відновлення після хвороби). Тільки в такому випадку ви придбаєте раціон, який допоможе тварині залишатися здоровою і добре почуватися.

Реклама